- DEEPCOOL

Цена
€29 98 / 58 64 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип кутия | Micro Tower |
| Вентилатори | Front: 1 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm |
| Поддържани радиатори | Rear: 120 mm |
| Комплектация | Pre-installed fans: Rear: 1 x 120 mm |
| Интерфейс | USB2.0 x 1, USB3.0 x 1, Audio x 1, Mic x 1 |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | 1 |
| Брой 3.5“ гнезда | 3 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 2 |
| Разширителен слот | 4 Slots |
| Захранване | ATX PS2 (optional, up to 170 mm length) |
| Форм-фактор | Mini ITX, Micro ATX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | 3.62 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 406 x 193 x 378 mm |
| Цвят | Black |
| Други | CPU cooler height (max.): 151 mm, VGA card length (max.): 250 mm |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 1 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 3.5 |
| Тегло | 4.60кг |
DeepCool MATREXX 30 — Компактно Micro-ATX кутия със закалено стъкло
Изградете чист и компактен компютър, без да правите компромис със стила. DeepCool MATREXX 30 е Micro-ATX кутия с панел от закалено стъкло, който показва компонентите ви, а мрежестият преден панел осигурява оптимален въздушен поток за ефективно охлаждане.
Ключови Предимства
- Зашеметяващ панел от закалено стъкло — Цялостен прозорец за демонстрация на вашата система с модерен вид.
- Отличен въздушен поток — Мрежест преден панел с поддръжка на радиатори до 240mm и множество конфигурации на вентилатори.
- Компактна, но мощна — Побира Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, дълги GPU до 330mm и охладители за CPU до 160mm.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 mm |
| Включени вентилатори (брой) | 1 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 3.5 kg |
Какво има в кутията
- Кутия DeepCool MATREXX 30
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери и др.)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















